Wednesday, March 29, 2023
HomeLajmeKosovaPacolli: Kur në pyetje është interesi i Kosovës, duhet të jemi së...

Pacolli: Kur në pyetje është interesi i Kosovës, duhet të jemi së bashku

Presidentja e vendit, Vjosa Osmani ka pritur sot në takim ish-presidentët e Kosovës.

 

Në mesin e  ish-presidentëve që ishin prezent në këtë takim ishte edhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Behgjet Pacolli.

Pas kësaj Pacolli tha se ishte i nderuar që takoi sot presidenten Osmani, derisa shtoi se kur është në pyetje interesi i Kosovës të gjithë duhet të jemi së bashku.

Postimi i plotë:

I nderuar të takoj sot Presidenten e sapo zgjedhur të Kosovës dhe ish-Presidentët e tjerë të vendit, Presidentin Sejdiu dhe Presidenten Jahjaga.

Kur është në pyetje interesi i Kosovës, ne duhet të jemi të gjithë së bashku. Unë e sigurova Presidenten Osmani-Sadriu se do të jem pranë saj dhe institucioneve të shtetit kur të ketë nevojë për mua.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments