Wednesday, December 7, 2022
HomeLajmeKosovaOsmani pret në zyrë ish-presidentët, Sejdiun, Pacollin dhe Jahjagën

Osmani pret në zyrë ish-presidentët, Sejdiun, Pacollin dhe Jahjagën

Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani do të takojë sot ish-Presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe  Behgjet Pacolli, njofton zyra për media e Presidentit.

“Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani pret në takim ish-Presidentët: Fatmir Sejdiu, Atifete Jahjaga dhe  Behgjet Pacolli. Mediat: Pamje. Komunikatë pas takimit Vendi: Kabineti i Presidentes”, thuhet në komunikatë.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments