Tuesday, June 15, 2021
HomeLajmeKosovaNjë makinë pëson defekt teknik, tym i madh në rrugën që kalon...

Një makinë pëson defekt teknik, tym i madh në rrugën që kalon kah EULEX-i

Gazetari Ridvan Berisha ka njoftuar se një veturë është kapluar nga tymi në afërsi të EULEX-it.

Siç duke vetura ka defekt me turbina dhe nga ajo po del shumë tym.

Kjo ngjarje ka bërë që në këtë aks rrugor të shkaktohen kolona të gjata.

 

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments