Tuesday, June 15, 2021
HomeLajmeKosovaNis Kuvendi Zgjedhor i Nismës, Fatmir Limaj pa kundërkandidat

Nis Kuvendi Zgjedhor i Nismës, Fatmir Limaj pa kundërkandidat

Nisma Socialdemokrate po mban Kuvendin e II-të zgjedhor të partisë.

Në këtë kuvend pritet të zgjidhet kryetari i partisë dhe këshilli kombëtar.

Mediet janë lejuar të marrin pjesë në fillim të punimeve të këtij kuvendi.

Siç është bërë e ditur kandidati i vetëm për kryetar të këtij subjekti është kryetari i deritanishëm Fatmir Limaj.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments