Thursday, April 15, 2021
HomeSportNeymar asiston për herë të dytë, Marquinhos dyfishon epërsinë

Neymar asiston për herë të dytë, Marquinhos dyfishon epërsinë

PSG ështe duke fituar me rezultat 2-0 në pjesën e parë ndaj Bayern Munich në çerekfinale.

Në ndeshjen e parë çerekfinale ndaj Bayern Munich, PSG është duke fituar me rezultat 2-0.

Kylian Mbappe zhbllokoi shifrat pas një asistimi të Neymarit dhe më pas Marquinhos shënoi për 2-0.

Neymar po kalon një formë shumë të mirë dhe ka regjisturar dy asistime deri tani.

Më poshtë mund të shikoni edhe golin:

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments