Saturday, June 12, 2021
HomeLajmeKosovaNëse e shihni këtë person lajmërojeni menjëherë policinë

Nëse e shihni këtë person lajmërojeni menjëherë policinë

Policia e Kosovës e ka shpallur në kërkim Mendim Nezirajn, 36-vjecar, i dyshuar për veprën penale “Lëndim i rëndë trupor”.

 

I dyshuari është duke u kërkuar nga policia në Pejë.

PK-ja u ka bërë thirrje të gjithë qytetarëve që e shohin apo kanë informacione për këtë të dyshuar që ta lajmërojnë policinë.

Njoftimi i plotë:

Person në kërkim nga Policia e Kosovës

Mendim Idriz Neziraj

I lindur: 30.04.1985

Adresa: Rruga “Gjin Gazuli” Nr: 18

Qyteti: Pejë

Vërejtje:

Ky person kërkohet nga hetimet rajonale të policisë në Prizren.

Vepra penale:

Lëndim i rëndë trupor Për çdo informacion ju lutem kontaktoni në numrat: Nga telefonia fikse dhe mobile: 192 ose 038 550 999, ne Prizren 029 244 355 Të gjitha thirrjet në numrin 080019999 janë anonime, pa pagesë dhe konfidenciale.

Ju mund të dërgoni informatat e juaja edhe në adresën elektronike info@kosovopolice.com apo ne aplikacionin dixhital “Lajmëro Policinë”.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments