Wednesday, May 12, 2021
HomeTop LajmetNë orët e vona, Donika Gërvalla lajmërohet me një mesazh të koduar...

Në orët e vona, Donika Gërvalla lajmërohet me një mesazh të koduar nga Brukseli

Kryediplomatja e Kosovës, Donika Gërvalla është duke qëndruar në Bruksel së bashku me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin dhe zëvendëskryeministrin, Besnik Bislimin.

Mbrëmë në orët e vona, e njëjta ka dhënë detaje për takimet që kanë zhvilluar gjatë ditës së enjte përmes një shkrimi që e ka bërë në rrjete sociale.

https://www.facebook.com/donikagervalla/posts/10218765269539790

Megjithatë, Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës ka pasur edhe një mesazh që e ka shpërndarë në llogarinë e saj.

“Shqiptarët kallzojnë njate cka s’duhet, e mshehin njatë cka e di tanë bota”, ka shkruar Gërvallateksa e ka cituar Gjergj Fishtën

https://www.facebook.com/donikagervalla/posts/10218765180377561

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments