Thursday, April 15, 2021
HomeSportMë në fund e gjen golin Cristiano Ronaldo

Më në fund e gjen golin Cristiano Ronaldo

Juventusi i ka shënuar gol  Napolit në “Allianz Stadium”.

Pasi shpërdori një rast shumë, shumë të mirë në minutën e dytë, CR7 arriti që të gjejë golin dhe të zhbllokojë ndeshjen.

Ai shënoi për 1-0 në minutën e 13-të

https://tiger.cdnja.co/v/op/oPnGn.mp4?secure=SCp67Js3jZGOyu9AurHDeQ&expires=1617820200

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments