Saturday, May 8, 2021
HomeSportKosova pritet të zhvillojë një ndeshje miqësore në qershor

Kosova pritet të zhvillojë një ndeshje miqësore në qershor

Kosova do të luajë një ndeshje miqësore me San Marino më 1 qershor, në Prishtinë.

Gazetari Arlind Sadiku ka njoftuar përmes llogarisë së tij në twitter, se Kosova do të luajë një ndeshje miqësore në qershor.

San Marino pritet të jetë kundërshtari ndaj të cilit Kosova do të luajë në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Kombëtarja e San Marinos renditet në vendin e 210-të në ranglistën e FIFA-s dhe mund të jetë një test i mirë për Kosovën.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments