Saturday, June 19, 2021
HomeSportKjo është lista e lojtarëve të ftuar të San Marinos kundër Kosovës

Kjo është lista e lojtarëve të ftuar të San Marinos kundër Kosovës

Kombëtarja e San Marinos ka bërë të ditur listën e të ftuarve për ndeshjen ndaj Kosovës.

Kosova i bën ‘konak’ San Marinos në “Fadil Vokrri”, ndeshje që zhvillohet me 1 qershor 2021. San Marino ka bërë listën e plotë, ku Elia Benedettini mungon shkaku i lëndimit.

Derisa, për herë të parë janë ftuar Pietro Sopranzi dhe Samuel Pancotti.

Lista e plotë:

 

 

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments