Saturday, June 12, 2021
HomeLajmeKosovaIsh-deputeti i LDK-së ironizon në postimin e zëvëndëskryeministres

Ish-deputeti i LDK-së ironizon në postimin e zëvëndëskryeministres

Zëvëndëskryeministrja e Kosovës, Emilija Redzepi ka takuar sot ministrin e Pushtetit Lokal, Elbert Krasniqi.

Në postimin publik për këtë takim është inkuadruar me një koment edhe ish-deputeti i LDK-së, Xhavit Uka.

“Ishalla ju dy e rregulloni Kosovën” ka qenë komenti i Ukës. Por nuk ka vonuar shumë dhe ka ardhur përgjigja e Redzepit. “Jam e sigurt se më shumë se ju” ka komentuar zëvëndëskryeministrja.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments