Sunday, June 13, 2021
HomeLajmeKosovaHoxhë Fatmir Latifaj lajmërohet nga Turqia, i buzëqeshur pak para intervenimit në...

Hoxhë Fatmir Latifaj lajmërohet nga Turqia, i buzëqeshur pak para intervenimit në zemër

Hoxhë Fatmir Latifaj është nisur dje drejt Turqisë për një intervenim në zemër.

Ai tha se me rekomandim të kardiologëve në Kosovë dhe Shqipëri ai është shtrirë në një spital në shtetin turk për ekzaminime të mëtutjeshme.

Ndërkohë sot para intervenimit në zemër, ai është lajmëruar në Facebook me anë të një fotografie ku shihet me disponim të mirë dhe i buzëqeshur.

May be an image of 2 people, beard and indoor

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments