Wednesday, March 29, 2023
HomeLajmeKosovaHaxhiu i PDK-së: Jetoj me qera, paguaj 400 euro çdo muaj

Haxhiu i PDK-së: Jetoj me qera, paguaj 400 euro çdo muaj

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Bekim Haxhiu, ka kritikuar kryeministrin Kurti, për ndërrimin e vendbanimit të tij.Haxhiu ka thënë se jeton me qera dhe se e paguan 400 euro në muaj.

“Edhe unë jetoj me qera. 400 euro në muaj e paguj qeranë”, ka thënë ndër të tjera Haxhiu në Prime Time.

Ai ka hedhur kritika ndaj qeverisë aktuale për veprimet e tyre në këto javët e para sa janë në pushtet.Haxhiu ka kritikuar ministrin e Shëndetësisë, Arben Vitia, për menaxhimin e pandemisë COVID-19.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments