Saturday, June 19, 2021
HomeLajmeKosovaHaradinaj i shkon në zyre Kurtit

Haradinaj i shkon në zyre Kurtit

Ka filluar takimi në mes të kryeministrit Albin Kurti dhe kryetarit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj.

Në këtë takim Haradinaj ka shkuar i shoqëruar nga nënkryetari Ardian Gjini.

Kurti dhe Haradinajn pritet që në këtë takim të flasin për çështje të rëndësishme për vendin, përfshirë edhe dialogun në mes të Kosovës dhe Serbisë.

Në fotografitë që kemi para nisjes së këtij takimi e shohim që kryeministri Kurti nuk ka dalur që ta presë në takim Haradinajn.ë

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments