Thursday, May 13, 2021
HomeSportGolden Eagle Ylli – Rahoveci, pesëshet e para të gjysmëfinales së “Play...

Golden Eagle Ylli – Rahoveci, pesëshet e para të gjysmëfinales së “Play Off-it”

Golden Eagle Ylli do të përballet në ndeshjen e tretë ndaj Rahovecit.

 

Skuadrat kishin barazuar në dy ndeshjet e para dhe tani secila ka një mundësi të artë për të marrë avantazhin në seri.

Në kuadër të ndeshjes së tretë të “Play Off-it”, skuadrat janë rënditur me basketbollistë të mirë në fushë.

Pesëshja zyrtare e Golden Eagle Yllit: Bunjaku, Clark, Kastrati, Zekiqi, Morant.

Pesëshja zyrtare e Rahovecit: Morina, Davis, Jones, Veseli, Daniel.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments