Monday, March 20, 2023
HomeLajmeKosovaGjuajtje me armë zjarri në afërsi të spitalit në Paris, një i...

Gjuajtje me armë zjarri në afërsi të spitalit në Paris, një i vdekur dhe një i plagosur

Një person ka vdekur dhe një tjetër është plagosur nga të shtënat me armë zjarri jashtë një spitali në Paris, ka thënë një burim policor.

Sipas informacioneve të para sulmuesi ka ikur me motor dhe nuk dihen motivet e ngjarjes.

Një nga viktimat është një roje sigurie.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments