Monday, June 14, 2021
HomeLajmeKosovaGjendet një qese me eshtra në Prishtinë, nuk dihet se kujt i...

Gjendet një qese me eshtra në Prishtinë, nuk dihet se kujt i përkasin

Policia njofton për gjetjen e një qeseje me eshtra në Prishtinë, të cilët nuk dihet se kujt i përkasin.

Njësitë përkatëse policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë kocka e dyshimtë për mbetje mortore dhe e njëjta është dërguar në IML.

Njoftimi i plotë i policisë:

GJETJE E ESHTRAVE /Prishtinë 09.06.2021 – 16:07. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se kishte hasur në një qese najloni, ku në të kishte eshtra. Eshtrat nuk dihet se kujt i përkasin. Njësitë përkatëse policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë kocka e dyshimtë për mbetje mortore dhe e njëjta është dërguar në IML.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments