Monday, May 10, 2021
HomeTop LajmetGërvalla pret në takim homologun nga Maqedonia e Veriut

Gërvalla pret në takim homologun nga Maqedonia e Veriut

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporë, Donika Gërvalla ka pritur në takim ministrin e Punëve të Jashtme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Bujar Osmani.

Pas takimit të dy do të mbajnë konferencë për medie.

Ministri Osmani do të pritet në takim edhe nga presidentja Vjosa Osmani.

 

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments