Monday, June 14, 2021
HomeLajmeShqipëriEdi Rama jep lajmin fantastik: 24 orët e para pa asnjë të...

Edi Rama jep lajmin fantastik: 24 orët e para pa asnjë të sëmurë me Covid të paraqitur në infektiv që nga marsi i 2020

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka dhënë një lajm fantastik.

Ai ka treguar se në 24 orët e fundit nuk është paraqitur asnjë i sëmurë me Covid në Spitalin Infektiv që nga marsi i 2020-tës.

Mbi gjysmë milioni njerëz janë vaksinuar në Shqipëri dhe kjo po jep efektet e saja.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments