Sunday, June 13, 2021
HomeLajmeKosovaE turpshme/ Në Gjilan djali kërcënon e fyen nënën e babain, ata...

E turpshme/ Në Gjilan djali kërcënon e fyen nënën e babain, ata njoftojnë policinë

Policia e Kosovës ka arrestuar një person, pasi i njëjti ka fyer, shqetësuar dhe kanosur nënën dhe babain e tij.

“Gjilan 17.05.2021-11:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka fyer, shqetësuar dhe kanosur viktimën femër kosovare–nënën e tij, po ashtu gjatë ditës ka përdorur fjale kërcënuese edhe ndaj babait te tij  duke ndjellë ndjenjën e frikës dhe pa sigurisë. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njofton policia e Kosovës

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments