Monday, June 14, 2021
HomeLajmeKosovaDiell, shi, borë e breshër, pasditja e sotme diku në Kosovë

Diell, shi, borë e breshër, pasditja e sotme diku në Kosovë

Ka qenë me plot ndryshime klimatike sot moti në Prevallë. Paraditja ka nisur me ca rreze dielli, por që me kalimin e kohës banorët dhe pushuesit atje kanë përjetuar pothuajse të gjitha ndryshimet e motit.

 

Shi, borë dhe breshër ka rënë para pak minutash në Prevallë. Mot i tillë, një ditë para fillimit të qershorit nuk është i zakonshëm në Kosovë.

 

Indeksonline ka siguruar pamje ku shihet se bora dhe kokrrizi për pak minuta ka zbardhur këtë pjesë të bukur të Kosovës.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments