Tuesday, May 11, 2021
HomeLajmeKosovaAvokati i Popullit raporton në Komisionin për të Drejtat e Njeriut pa...

Avokati i Popullit raporton në Komisionin për të Drejtat e Njeriut pa praninë e mediave

Naim Qelaj është duke raportuar me dyer të mbyllura në Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione.

 

Avokati i Popullit, Naim Qelaj është duke raportuar me dyer të mbyllura në Komisionit për të Drejtat e Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione lidhur me ankesat dhe propozim-vendimin për zgjedhjen e 5 zëvendësve të Avokatit të Popullit.

Mediat në këtë komision u lejuan të marrin vetëm pamje në fillim të takimit.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments