Saturday, June 19, 2021
HomeLajmeKosovaAksident trafiku në magjistralen Podujevë-Prishtinë

Aksident trafiku në magjistralen Podujevë-Prishtinë

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 19:30 në magjistralen Podujevë-Prishtinë.

Në këtë aksident të përfshira ishin dy automjete në lëvizje. Si pasojë e këtij aksidenti për fat të mirë nuk pati persona të lënduar, përpos dëmeve materiale.

Njësitet e trafikut kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe nga afër kanë kryer ekzaminimet e nevojshme.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments