Wednesday, March 29, 2023
HomeLajmeKosova748 gjoba për mosrespektimin e masave anti-COVID

748 gjoba për mosrespektimin e masave anti-COVID

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 748 tiketa në bazë të ligjit COVID-19.

 

Po ashtu, Policia ka shqiptuar edhe 1389 tiketa trafiku.

Ndërkohë, bëhet e ditur se gjatë 24 orëve kanë ndodhur edhe 16 aksidente me të lënduar dhe 34 aksidente trafiku me dëme materiale.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments